Oczywiście, że tak! Nie raz pisałam o tym, że jesteśmy tym, co jemy i myślimy, bo to jakiego  paliwa dostarczamy naszemu ciału ma ogromy wpływ na nasze samopoczucie i chęć do działania. Za każdym razem, kiedy otwieramy usta uruchamiamy skomplikowany mechanizm, składający się z bardzo wielu procesów. Żeby przebiegały prawidłowo, żebyśmy czuli się dobrze, mieli energię, byli zadowoleni, radzili sobie z wyzwaniami potrzebujemy o niego dbać na bardzo wiele sposobów. Nie tylko na poziomie ciała, ale umysłu, emocji i duszy. To oznacza, że żadna „dieta cud” nie spowoduje, że poczujemy się lepiej i osiągniemy figurę marzeń. Każdy sposób odżywiania, który nie uwzględnia dostarczania wszystkich niezbędnych składników odżywczych jest stresem dla organizmu i w konsekwencji będzie prowadził do rozchwiania hormonalnego, utraty homeostazy i powstawania procesów zapalnych, które są jedną z głównych przyczyn chorób cywilizacyjnych z nadwagą i otyłością włącznie.  Otyłość powoduje, że stajemy się niespokojni, niepewni własnej wartości, boimy się oceny własnej osoby przez otoczenie, przestajemy wierzyć we własną wartość i to staje się jeszcze mocniejszym bodźcem do tycia. W rezultacie otyłość jest coraz częściej skutkiem braku wiary we własną wartość, a nie przyczyną.

Tyjemy mimo, że tego nie chcemy, a to jak wyglądamy na zewnątrz, wpływa na to, jak myślimy i czujemy się w środku.

 

Jeśli Twój wygląd sprawia, że myślisz o sobie gorzej, to jesteś gorsza. Negatywne emocje powstrzymują większość kobiet, może nawet Ciebie, od odczuwania, zachowywania się i stawania się bardziej atrakcyjną. A Twój mózg działa w odpowiedzi na twoje przekonania i wzorce myślowe. Jeśli się nie zmienią będzie podświadomie sabotować siebie. Dzieje się to we wszystkich obszarach Twojego życia, niezależnie od tego, czy chodzi o wagę, wygląd, związki, szczęście… i wszystko inne.

Zawsze postrzegamy siebie poprzez dwa obrazy: zewnętrzny (jak wyglądamy) i wewnętrzny (jak myślimy o sobie). Prawda jest taka, że kiedy zmieniamy wizerunek zewnętrzny (zewnętrzy obraz siebie, który ma swoje podstawy w rzeczywistości ), to wpływa to również na nasze wewnętrzny obraz siebie (obraz, który kreowany jest przez naszą wyobraźnię na podstawie przekonań na własny temat).

Oba te obrazy są ze sobą powiązane i współzależne. Ten wewnętrzny jest najważniejszy, bo wpływa na to jak myślimy, czujemy i robimy. Jest oporny na zmiany. Możemy utknąć w postrzeganiu siebie w określony sposób i takie postrzeganie trudno jest zmienić, dlatego że nasze myślenie o nas samych nie zmienia się bez przyczyny. Musi być jakiś element zapalny.

Zapraszam Cię do obejrzenia materiąłu wideo, w którym opowiadam w jaki sposób i dlaczego łączę wieloletnie doświadcznie w dziedzinie psychodietetyki, stylizacji i life coachingu. Obejrzyj materiał do samego końca, ponieważ przygotowałam dla Ciebie coś wyjątkowego.

 

Jeśli odkryjesz swój indywidualny styl, kolory i fasony, które ukryją mankamenty, a podkreślą atuty Twojej sylwetki, to wystarczy, że tylko spojrzysz w lustro, a Twoje przekonania mogą natychmiast zostać zmienione! Pomyślisz: mogę być tą osobą, o której zawsze marzyłam!

Możesz więc używać ubrania jako narzędzia do podnoszenia Cię na duchu, budowania poczucia własnej wartości, pewności siebie i generowania energii jaką chcesz wysyłać.

Twój wygląd mówi nie tylko do Ciebie, ale przemawia również do innych. Jeśli nie wyglądasz, jakbyś sama w siebie wierzyła, to dlaczego inni mają w Ciebie uwierzyć?

Wyglądaj więc najlepiej jak potrafisz, a będziesz myśleć i działać najlepiej, jak potrafisz. A to spowoduje, że poczujesz się lepiej i pozwoli stawić Ci czoła innym wyzwaniom i wytrwać w realizacji celu.

Nie dokonamy trwałej zmiany jeśli nasze przekonanie o sobie się nie zmieni. Możemy kupić piękny płaszcz, założyć go dwa razy, a potem cisnąć do szafy i nawet nie dbać o niego. Często kupujemy ubrania pod wpływem impulsu, całymi zestawami, a nie zawsze coś co wisi na manekinie będzie pasowało do naszej sylwetki,  a w domu okazuje się, że kupione rzeczy nie sprawiają nam radości i lądują głęboko w szafie. Dlaczego tak się dzieje?

Przyczyn może być dużo, ale na pewno jedna z nich jest taka, że instynktownie czujemy, że nie są zgodne z naszym stylem, nie pasują do naszej sylwetki, nasza cera nie lubi się z tym kolorem.  To samo dotyczy naszyjników, bransoletek, pierścionków, zegarków, pasków czy torebek – lista się nie kończy…

Podejdź do swojego wyglądu strategicznie. Niech stanie się on Twoją wizytówką na resztę życia i pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom pewności siebie. Nakarm swoje ciało jedzeniem, które da ci moc i piękne ciało, poznaj swój indywidualny styl, kolory które podkreślą Twoje piękno. Wyglądaj najlepiej, jak możesz, a będziesz myślała i działała najlepiej, jak potrafisz.

Poznaj sztuczki stylizacyjne, które przyciągną uwagę do obszarów ciała, które lubisz. Dzięki temu odkryjesz siebie na nowo, ubrania będą służyły Ci latami, poczujesz się komfortowo we własnej skórze, nabierzesz mocy, przekonania o słuszności swoich wyborów i zaczniesz sięgnąć po wielkie marzenia.

Marzysz o tym, aby wyglądać lepiej i czuć się lepiej, ale nie chcesz znowu być na diecie, nie wiesz jak wprowadzić zdrowe nawyki, przestać liczyć kalorie, wygrać ze słodyczami i podjadaniem, brakuje Ci energii i wiary w siebie, żeby wyjść z błędnego koła, a chcesz poczuć się znowu dobrze i atrakcyjnie, czuć się silniejszą i pewniejszą każdego dnia, nosić ubrania, które sprawią, że inni Cię zauważą, przeczytaj o mojej autorskiej metodzie >>tutaj>>, która pomaga nie tylko w zmianie wyglądu zewnętrznego, ale również w transformacji wewnętrznej, w tym, co o sobie myślimy, jak się postrzegamy, pozwala na nowo odkryć siebie, czuć się komfortowo we własnej skórze, poczuć moc i dokonywać strategicznych wyborów, żeby sięgnąć po wielkie marzenia.

Nie czekaj, mam rozwiązanie! Zobacz >>> tutaj

2 weeks ago

Jak stworzyć prawdziwą zmianę?👉👉👉 Przewiń......#zmiananawyków #kobietapo40 #kobietapo50 #podświadomość #słodycze #umysł #changemaker #nitkamocy #kobietapoczterdziestce #metamorfoza #nowaja ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 month ago

💥Ostatni dzień roku to podobno namiastka tego, co będzie w Nowym Roku.Dlatego dziś szczególnie dbam o to, co jest ważne w moim życiu, zarówno dla ciała, umysłu i ducha.💰 Trochę już popracowałam. Pieniądze szczęścia nie dają, ale żyje się z nimi znacznie wygodniej 😊 Zawsze w Sylwestrową noc mam gotówkę przy sobie!🙏 Popracowałam z przyjemnością, bo dopieszczałam artykuł, który będzie częścią inspirującej książki dla kobiet. Za kilka godzin Nowy Rok, a tytuł mojego artykułu „Zdefiniuj się na nowo” idealnie wpisuje się w ten magiczny czas, szczególnie, że książka ukaże się na wiosnę, czyli czas odnowy. Sylwia z Fundacja Moc Kobiet dziękuję za zaproszenie do projektu WIDZIALNE, bo to jest hasło na 2023 rok dla mnie i moich klientek. 💖✍️ Lista marzeń i plan działania też już przygotowane. Po raz pierwszy taką listę marzeń zapisałam na kartce w 2007 r. Wszystkie punkty zrealizowałam, dlatego od tamtego czasu zawszę swoje marzenia zapisuję. Koniecznie zapisuj, bo diabeł nie umie czytać i nie będzie przeszkadzał w ich realizacji 😊 Podobno taką listę marzeń trzeba spalić. Też tak sądzisz?💃 Wieczorna kreacja gotowa. 💃💃💃🚶‍♀ Przede mną jeszcze weekendowy spacer po lesie i cudowny czas z rodziną. Wypróbujemy nasze najnowsze odkrycia kulinarne, w tym mój kokosowo-czekoladowy torcik (oczywiście nisko węglowodanowy) i z ciekawością wejdziemy w Nowy Rok.Ściskam Cię Nitką Magicznej Noworocznej Mocy! 💖💖💖 ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 month ago

Czy wiesz, że każdego dnia umiera od 100 do 200 miliardów komórek w naszym ciele i powstają nowe? To oznacza to, że co roku odnawiamy prawie wszystkie komórki naszego ciała, czyli odtwarzamy nasze ciało i stajemy się nową, niepowtarzalną wersją siebie. Poprzez dietę, sposób życia, a także poprzez nasze wyposażenie umysłowe wpływamy na to, jak będziemy czuć się dzisiaj, jutro, za tydzień i za rok. Wszystko, co przyjmujemy do wewnątrz staje się mami i uwidacznia na zewnątrz, a ubrania, które nosisz nadają Twojemu ciału ostateczny wizerunek. Siła sprawcza leży w nas samych! Za każdym razem, kiedy dokonujemy wyboru, ale tak naprawdę świadomie i trwamy przy nim, wchodzimy na zupełnie nowy poziom. A kiedy robisz to z miejsca, w którym czujesz się godna, pewna siebie i wystarczająca dzieje się magia. I takiej magii życzę Ci w Nowym 2023 roku! ... See MoreSee Less
View on Facebook

6 months ago

🦋 Jeśli znasz "niewidzialne" kobiety lub sama tak się czasami czujesz i chcesz wesprzeć działania Fundacja Moc Kobiet, przyjdź 1.10 na Konferencję i spędź dobrze czas. 🦋 Jestem wdzięczna, że mogę być prelegentem na tym wspaniałym, wydarzeniu i dołożyć swoją cegiełkę we wsparciu kobiet.Przygotowałam ciekawe warsztaty i podpowiem:👉 jak strategicznie podejść do swojego stylu, aby wznieść się na wyższy poziom z poczuciem pewności, 👉 otrzymasz konkretne wskazówki jak nakarmić i ubrać swoje ciało, aby zwiększyć moc i stać się nową, niepowtarzalną wersją siebie 👉 poznasz 5 kluczowych słów, które pomogą Ci zdefiniować się na nowo🦋 Kupując bilet na konferencję "Odważ się na moc", wspierasz program "Widzialne", ktorego ideą jest wsparcie Kobiet w rozwoju, wyrównaniu ich szans na rynku pracy, a także przywrócenie Kobietom widzialności w oczach innych, a przede wszystkim własnych.Czekamy na Ciebie 😀🙏❤️ ... See MoreSee Less
View on Facebook

Cześć

Jestem Małgorzata

Pomagam kobietom, które chcą wziąć życie w swoje ręce, robić coś inaczej niż zawsze, chcą poczuć się znowu dobrze, mieć więcej energii, wyglądać lepiej i wieść życie o jakim marzą, poprzez zmianę sposobu w jaki się ubierają oraz czym i jak karmią swoje ciało.

Jestem po to, aby zainspirować Cię nie tylko do zdrowego stylu życia, ale do akceptacji siebie, wiary we własne możliwości i od przypominania Ci, że jesteś wyjątkową osobą.

Newsletter

.