Konsultacja psychodietetyczna (1,5 h)

Pełny wywiad żywieniowo-zdrowotny, aby jak najlepiej dostosować zalecenia żywieniowe i opracować spersonalizowany plan zmiany stylu życia, uwzględniający poziomu gotowości i motywacji do wprowadzenia zmian.

PO WYKUPIENIU KONSULTACJI SKONTAKTUJĘ SIĘ Z TOBĄ OSOBIŚCIE W CELU USTALENIA TERMINU SPOTKANIA I PRZEŚLĘ KWESTIONARIUSZ Z PYTANIAMI.

Pierwsze spotkanie

Podczas pierwszego spotkania szczegółowo analizuję styl życia, pracy, czas wolny, wyjazdy prywatne i służbowe, uwarunkowania kulinarne w „gospodarstwie domowym”, stosowane diety, organizację zakupów. Pytam o ostatnie wyniki badań oraz aktywność fizyczną. Dokonuję pomiaru składu ciała na analizatorze TANITA. Wszystkie te informacje są dla mnie ważne, ponieważ na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego oraz Testów Obciążeń Organizmu (opcja dodatkowo płatna) wspólnie tworzymy plan odzyskania kontroli nad jedzeniem z uwzględnieniem indywidualnych przeszkód psychologicznych we wprowadzaniu zmiany nawyków.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Jadłospis

Proszę o spisanie jadłospisu z kilku ostatnich dni, włączając w to wypite napoje produktów – dwóch dni powszednich i jednego wolnego od pracy oraz sytuacji, w których jemy więcej niżbyśmy chcieli.

Wyniki badań

Dobrze jest przynieść aktualne wyniki badań (ogólne badanie krwi, moczu).

Styl życia

Należy przygotować się na pytania dotyczące stylu życia i upodobań kulinarnych, a także na badanie składu ciała.

UWAGA!

Wszystkie działania podjęte w celu oceny stanu organizmu oraz przeprowadzone kuracje oczyszczające i regeneracyjne nie mogą zastąpić fachowej porady lekarza. Nie mogą też wpływać na samowolne odstawienie lub ograniczenie dawki leków zaordynowanych przez lekarza prowadzącego. Działania służące poprawie stanu organizmu przeprowadzone w naszym gabinecie są formą wspomagania organizmu i profilaktyki. Poprawa samopoczucia, która następuje w wyniku tych działań, może powodować konieczność zmniejszania dawek przyjmowanych leków farmakologicznych, ale TYLKO ZA ZGODĄ I POD KONTROLĄ LEKARZA PROWADZĄCEGO.

Pierwsza konsultacja w gabinecie

200 zł

Pierwsza konsultacja przez telefon/skype

150 zł

Kolejne konsultacje w gabinecie

130 zł

Kolejne konsultacje przez telefon/skype

80 zł

Testy Obciążeń Organizmu

250 zł

Pakiet

400 zł