Kolejny pomysł na ciasto niskowęglowodanowe, bez pieczenia!

To, że makowiec nie jest pieczony jest bardzo istotne, ponieważ w trakcie podgrzewania tłuszczu dochodzi do jego utlenienia i powstaje wiele związków niekorzystnych dla naszego zdrowia!.

 

SKŁADNIKI

 • 300 g maku

 • 1 litr mleka do gotowania maku

 • 2-3 garście rozdrobnionych orzechów (różnych)

 • 2-3 łyżki kakao

 • 1 kostka masła

 • 2 łyżki cukru kokosowego

Alternatywnie:

 • Wiórki kokosowe i/lub gorzka czekolada do posypania.

 • Masło orzechowe (bez dodanego cukru) do przełożenia.

Przygotowanie:

 1. Ugotuj mak w mleku – ok. 30 minut.
 2. Odsącz i zblenduj.
 3. Dodaj rozdrobnione orzechy, cukier, kakao i miękkie masło.
 4. Możesz również dodać 2-3 łyżki wiórków kokosowych.
 5. Wymieszaj i włóż do płaskiej szklanej foremki.
 6. Wstaw na 1-2 godziny do lodówki.
 7. Przetnij ciasto na dwie części i przełóż miękkim masłem orzechowym.
 8. Posyp wiórkami kokosowymi i/lub gorzką czekoladą (80%).
 9. Smacznego!

 

6 days ago

👉Kupujesz nową sukienkę i odkładasz ją na specjalną okazję?👉 Wybiegasz z domu bez śniadania, bo przecież najpierw musiałaś ogarnąć dzieci, męża, a dla Ciebie nie wystarczyło czasu?👉 W ciągu dnia zmęczenie i brak energii zagryzasz ciasteczkiem i kolejną kawą, a wieczorem szukasz pocieszenia w lodówce?👉 Myślisz sobie – dziś odpuszczam, ale jutro będzie inaczej. Niestety, kolejny dzień wygląda niestety tak samo, a siły do działania jest coraz mniej.🎯 Niektórzy ciągle narzekają i zamiast działać odkładają życie na później. Inni, zanim zaczną działać stawiają sobie określone warunki do spełnienia, które często są przeszkodą do zmiany i przez to tkwią w tym samym miejscu.💥 Zastanawiasz się co możesz zrobić, czy czekasz aż zdarzy się cud?Jeśli szukasz rozwiązań, to koniecznie przeczytaj dalej i otwórz się na nowe możliwości. Są jeszcze miejsca na II Kongres Szkoleniowy Fundacja Moc Kobiet “ODWAŻ SIĘ NA MOC”, na którym jestem jedną z prelegentek. Przygotowałam na tę okazję specjalne wystąpienie, które pomoże Ci przełamać ograniczające myślenie i zrozumieć, że połączenie umysłu z ciałem jest kluczem do zdrowia fizycznego i psychicznego, a zmiana wizerunku pozwala zacząć widzieć siebie w nowym świetle i myśleć o sobie inaczej. Połączenie przemiany zewnętrznej i wewnętrznej daje prawdziwą MOC, pozwala czuć się pięknie, lekko i pewnie oraz uwierzyć we własne możliwości, aby dokonywać strategicznych wyborów i sięgnąć po wielkie marzenia. Obiecuję, że będzie krótko, zwięźle i na temat, a po spotkaniu nigdy już nie będziesz taka sama.Możesz wziąć udział jako:💪 Uczestnik indywidualny,💪 Uczestnik indywidualny + autor w publikacji pokonferencyjnej,💪 Wystawca (standard, premium, VIP)💪 Wystawca (standard, premium, VIP) + autor w publikacji pokonferencyjnej,💪 Partner Kolacji VIP + autor w publikacji pokonferencyjnej. ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 month ago

Małgorzata Nitka's cover photo ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 month ago

Małgorzata Nitka's cover photo ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

Pomagam kobietom, które pragną zmiany, poczuć się atrakcyjnie, uwierzyć we własne możliwości i przyciągnąć to, o czym marzą poprzez sposób w jaki karmią swoje ciało i jak je ubierają. Wspieram w odzyskaniu kontroli nad jedzeniem, równowagi hormonalnej, emocjonalnej i energetycznej na poziomie ciała, umysłu i duszy oraz w odkrywaniu indywidualnego stylu, który pomoże wyzwolić wewnętrzne piękno, pełny potencjał i siłę do transformacji życia. Razem pokonamy „pułapki myślenia” i konsekwentnie wprowadzimy zmiany w życie. Nie pozwól, aby emocje i ograniczające przekonania powstrzymywały Cię przed pokazaniem światu najlepszej wersji siebie ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 months ago

👉 Działasz na autopilocie zgodnie z programami wgranymi do Twojego mózgu wiele lat temu?👉 Chcesz coś zmienić, czas mija i nic się nie zmienia? 👉 Przegapiłaś pierwsze spotkanie Wiosennego RESETU z Nitką Stylu? 🎯 Właśnie o tym wczoraj rozmawialiśmy. O ograniczających przekonaniach, świadomości i przebudzeniu. 👉 Wskakuj do naszej grupy, obejrzyj pierwszą lekcję i wykonaj ćwiczenie. Już jutro kolejne spotkanie. 👉 Dowiesz się jak ZRESETOWAĆ ciało i umysł, żeby wyglądać lepiej i czuć się wspaniale! 👉 Link do grupy: 👇 👉 www.facebook.com/groups/2240595516060406 👉 👉 ... See MoreSee Less
View on Facebook
Małgorzata Nitka

Cześć

Jestem Małgorzata

Pomagam kobietom, które pragną zmiany, chcą wziąć życie w swoje ręce, robić coś od nowa, inaczej niż zawsze, wzmocnić siłę swojego imienia i nazwiska, chcą poczuć się znowu dobrze, mieć więcej energii, wyglądać lepiej i wieść życie o jakim marzą, poprzez zmianę sposobu w jaki się ubierają oraz czym i jak karmią swoje ciało.

Jestem po to, aby zainspirować Cię nie tylko do zdrowego stylu życia, ale do akceptacji siebie, wiary we własne możliwości i od przypominania Ci, że jesteś wyjątkową osobą.

*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach malgorzatanitka.pl.
Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.