Bezpłatny webinar

“Przebudzenie mocy”

 

3 proste sposoby, aby Twoje ciało i umysł pracowały na Twoją najlepszą formę.

 

Termin: 16 grudnia 2021, godz.20.00

 

Zapisz się na listę zainteresowanych, aby otrzymać szczegółowe informacje.

.
Pyszna, aromatyczna od kolendty, kurkumy i kozieradki zupa dyniowa z prażonymi pestkami dyni i słonecznika.

Moc jedzenia – nakarm ciało, umysł i emocje, aby poczuć się wspaniale we własnej skórze.

Skończyłaś magiczną 40-stkę i myślisz, że już za późno, aby cieszyć się swoim wyglądem, mieć energię i realizować swoje marzenia?

To nie prawda! Trzeba do tego tematu podejść inaczej.

Potrzebujesz czegoś więcej niż jeść mniej, ćwiczyć więcej i polegać na słabej silnej woli.

Wiemy, że jedzenie ma moc! Może nas nakręcać albo wyczerpywać, ale zbyt często nie jesteśmy świadomi fizycznego i emocjonalnego wpływu jedzenia na nasze ciało i psychikę.

Jeśli nie odżywiamy się dobrze organizm wyraźnie to komunikuje: przybieramy na wadze, źle śpimy, boli nas głowa, mamy wzdęcia, wysypki skórne, zły smak w ustach. Często ignorujemy te sygnały, a kolejnych takich jak: uczucie niepokoju, smutku, pobudzenia, drażliwość, kołatanie serca i wiele innych, nie łączymy z oddziaływaniem jedzenia.

To samo jedzenie może przynieść zupełnie inne efekty za sprawą hormonów, wcześniejszych doświadczeń dietetycznych, różnego stanu jelit, nastawienia psychicznego i wielu innych czynników. Wszystkie te elementy oddziałują na siebie wzajemnie. Myśli i uczucia wpływają na to co jemy, a to co jemy na to jak się czujemy i myślimy, bo myśli i uczucia to biochemia, dzięki której układ nerwowy, hormonalny i immunologiczny komunikują się ze sobą i wpływają na każdą komórkę ciała.

Oczyszczanie i odchudzanie naturalnymi metodami

Za każdym razem, kiedy wkładamy pożywienie do ust, uruchamiamy domino, które możemy nauczyć się kontrolować, w przeciwnym razie ono będzie kontrolowało nas i silna wola ma małe pole do popisu na to, co ostatecznie ląduje w naszym żołądku.

Jeżeli:

 

masz trudności ze zmianą diety,

myślisz, że „to za dużo pracy”, „za trudne”,

podejmujesz działania i porzucasz je po jakimś czasie?

cały dzień się trzymasz, a po południu Twoja słaba silna wola się poddaje?

zajadasz stresy?

brakuje Ci energii, a „mgła mózgowa” wpływa na Twoje życie biznesowe?

chcesz wyglądać lepiej i czuć się lpiej?

To ten webinar jest dla Ciebie!

 

Dowiedz się, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę, żeby twoja dieta i sposób myślenia wspierały Twój metabolizm i pracowały na Twój sukces. 

Ten webinar nie jest o „magicznym” rozwiązaniu, które spowoduje, że poczujesz się lepiej i będziesz wyglądać lepiej od samego słuchania. Wszystko co powiem, działa pod warunkiem, że nie tylko tego wysłuchasz, ale podejmiesz konkretne działania.

Dowiesz się:

– co zrobić, żeby odzyskać energię i piękny nie tylko na chwilę

– jak uniknąć działań, które są stratą czasu

– dlaczego jest Ci tak trudno zmienić nawyki żywieniowe

– jak mózg kontroluje Twoje wybory żywieniowe

– jak osłabić działanie sabotującego myślenia

– co jelita mają wspólnego z naszym nastawieniem

– jak komponować posiłki, aby wspierały pracę naszego mózgu, psychikę i silna wolę

By prowadzić energiczny i zdrowy styl życia, by zachować piękny wygląd do późnych lat, trzeba wiedzieć, czego potrzebuje nasz organizm i codziennie podejmować świadome decyzje.

Nasz mózg zmienia się przez całe życie pod wpływem tego co myślimy, co czujemy, jak reagujemy, jak się zachowujemy i jak go karmimy. Zacznij wspierać go już teraz!

Zdrowe odżywianie jest prostsze, niż myślisz.

Webinar prowadzi:

Małgorzata Nitka, psychodietetyk

 

Cześć

Nazywam się Małgorzata Nitka

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, miłośniczką naturalnych kosmetyków, trenerem i przedsiębiorcą. Pierwszą w Polsce psychodietetyczką, która jest jednocześnie Style Coachem™ (osobistą stylistką i trenerem rozwoju osobistego w jednym).

Pomagam kobietom poczuć moc poprzez to czym i jak karmią swoje ciało oraz jak je ubierają. Inspiruję nie tylko do zdrowego stylu życia, ale do akceptacji siebie i wiary we własne możliwości. Wspieram w odzyskaniu kontroli nad jedzeniem, równowagi hormonalnej, emocjonalnej i energetycznej na poziomie ciała, umysłu i duszy. Nie dostaniesz ode mnie gotowej „diety cud” ani popularnych schematów postępowania. Nie szukam dróg na skróty! Pomagam dotrzeć do przyczyny problemu zdrowotnego i wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu może nastąpić transformacja od wewnątrz na zewnątrz. Ten holistyczny proces, pomaga odzyskać pewność siebie, poczuć się wspaniale we własnej skórze i wyzwolić wewnętrzną siłę do transformacji Twojego życia.

Zarezerwuj miejsce na bezpłatny webinar już dziś

 

 

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH

.