To proste jak 1,2,3

Pytania i odpowiedzi

Skąd mam wiedzieć, która usługa jest dla mnie odpowiednia?

Możesz umówić się na bezpłatną konsultację, żeby porozmawiać jakie są Twoje potrzeby i uszyć ofertę skrojoną indywidualnie do Twoich oczekiwań.

Nie jestem celebrytą ani multimilionerką. Dlaczego miałbym potrzebować usług Style Coacha?

Bardzo często styliści kojarzą się z celebrytami i multimilionerami. Wszyscy zasługujemy na to, by wyglądać jak najlepiej, praca ze Style Coachem ZAOSZCZĘDZI PIENIĄDZE.

Czy potrzebuję dużego budżetu na zakupy?

Nie. Robimy zakupy na każdą kieszeń, od sklepów z najwyższej półki po zakupy z drugiej ręki.

Co jeśli moja sesja będzie się wydłużać lub będę potrzebować więcej czasu z Tobą?

Dodatkowy czas będzie dodatkowo płatny ok. 50 – 100 zł/godzinę w zależności od rodzaju usługi.

Czy otrzymam gotową dietę?

Nie otrzymasz gotowego planu żywieniowego na tydzień czy miesiąc. Otrzymasz wskazówki w jaki sposób komponować zdrowe posiłki, wykaz zalecanych produktów i tych, których należy unikać konkretnie w Twoim przypadku.

Gdzie odbywają się konsultacje?

Konsultacje mogą odbywać się stacjonarnie w Warszawie lub online. Jeśli usługa wiąże się z dojazdem do innego miasta, należy doliczyć koszty dojazdu.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco

.
Makowiec bez mąki
Makowiec bez mąki

Moje kolejne odkrycie – makowiec low carb, bez pieczenia! To, że makowiec nie jest pieczony jest bardzo istotne, ponieważ w trakcie podgrzewania tłuszczu dochodzi do jego utlenienia i powstaje wiele związków niekorzystnych dla naszego zdrowia!

Kurczak z mlekiem kokosowym
Kurczak z mlekiem kokosowym

Kurczak z mlekiem kokosowym – danie dla dbających o smak i linię 🙂 Do przygotowania tego dania możesz wykorzystać to, co masz w lodówce. Sprawdzą się praktycznie wszystkie warzywa, mrożonki też. Mleko kokosowe daje sytość na dłużej.

Pomidorowy sos kaukaski
Pomidorowy sos kaukaski

Pomidorowy sos kaukaski, to mój ulubiony dodatek do potraw. Lekko pikantny, mocno czosnkowy idealny do podkręcenia smaku.SKŁADNIKI Pomidory - 3 kg Marchew - 0,5 kg Jabłka - 0,5 kg Papryka - 0,5 kg Cebula - 0,5 kg Czosnek - 5 główek Ostra papryka chili – 4-7 szt. Olej...

Zacznij realizować marzenia już dziś