Lepsze samopoczucie

Oczyszczanie, odchudzanie, zdrowie i uroda

Konsultacja psychodietetyczna

1. Zadbaj o zdrowie i urodę.

Do zdrowia i wyglądu podchodzę w sposób holistyczny. Szukam przyczyny problemu zdrowotnego, niezależnie od tego czy dotyczy on choroby autoimmunologicznej, zajadania stresu, kondycji skóry. Dobieram odpowiednie narzędzia do jego rozwiązania, po to, żeby poczuć się znowu dobrze, wyglądać lepiej i w pełni cieszyć się życiem. Przywiązuję dużą uwagę do równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, oczyszczania na poziomie komórkowym oraz korzyści wynikających ze spożywania produktów nieprzetwarzanych. Nie układam dziennych jadłospisów, ale uczę jak w każdej sytuacji komponować zdrowe i smaczne posiłki oraz wspierać nasz organizm w optymalnym działaniu najlepszymi rozwiązaniami suplementacyjnymi. Szczególną uwagę poświęcam osobom z zaburzeniami glikemii oraz zmagającym się z brakiem motywacji do wprowadzenia długotrwałych zmian w odżywianiu.

Jak przebiega konsultacja
  • Zaczniemy od krótkiej rozmowy telefonicznej, po której otrzymasz do wypełnienia ankietę konsultacyjną, która pozwoli mi lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i cele. Znajdują się w niej pytania dotyczące styl życia, sposobu odżywiania, upodobań kulinarnych, organizacji zakupów, Twoich problemów zdrowotnych, nawyków i nastawienia do zmiany. Poproszę Cię również o spisanie jadłospisu z kilku ostatnich dni, włączając w to wypite napoje oraz o przesłanie wyników ostatnich badań.
  • Po wstępnej rozmowie odbędzie nasza pierwsza 60-90-minutowa konsultacja online lub spotkamy się w gabinecie na terenie Warszawy. Na spotkaniu omówimy dotychczasowy sposób odżywiania, znajdziemy niekorzystne nawyki i obszary, w których konieczna jest praca nad sobą. Wspólnie zastanowimy się nad dalszymi krokami i stworzymy realny plan odzyskania kontroli nad jedzeniem z uwzględnieniem indywidualnych problemów metabolicznych i psychologicznych przeszkód utrudniających  wprowadzanie nowych nawyków.
  • Po spotkaniu otrzymasz spersonalizowany plan działania, wykaz zalecanych produktów i tych, których należy unikać, wskazówki jak komponować zdrowe i smaczne posiłki oraz instrukcję, jak krok po kroku wprowadzić nowe nawyki.
Czy to jest dla Ciebie?

Ten pakiet szczególnie polecam osobom, które:
• Chcą nauczyć się zdrowego stylu życia
• Chcą mieć więcej energii, czuć się lepiej i wyglądać lepiej
• Są po nieudanych próbach zrzucenia „zbędnych kilogramów” i mają dosyć restrykcyjnych diet
• Borykają się z problemami skórnymi, a działania kosmetyczne przynoszą efekty tylko na chwilę
• Chcą zmienić utrwalone złe wzorce żywieniowe, a nie mają motywacji do długofalowej zmiany

Co zyskasz?
  • Potężną dawkę wiedzy do samodzielnego działania
  • Zdrowie i dobre samopoczucie
  • Piękny wygląd i pewność siebie
  • Uporasz się z podjadaniem i zajadaniem stresu
  • Nauczysz się pokonywać trudności pojawiające się w trakcie zmiany nawyków
Cena usługi

W Warszawie: 300 zł.

Online: 300 zł.

Czas wykonania usługi – do 90 minut.

Jeśli masz pytania napisz: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368.

Bezpłatna sesja wstępna

Umów się na bezpłatną sesję wstępną: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368.

Oczyszczanie

2. 14-dniowy program anty Candida 

Wkrótce więcej informacji
Bezpłatna sesja wstępna

Umów się na bezpłatną sesję wstępną: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368.

Zdrowie

3. Wzmocnij odporność

Wkrótce więcej informcji
Bezpłatna sesja wstępna

Umów się na bezpłatną sesję wstępną: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368.

Kontakt

Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368.

Lepszy wygląd

Czy zależy Ci na tym, aby czuć się pięknie i komfortowo każdego dnia, bez wysiłku wyjmować z szafy ubrania, które idealnie podkreślają kim jesteś i dodają Ci pewności siebie?
Wszystko to możesz osiągnąć robiąc porządek w szafie. To świetny początek na drodze do lepszego wyglądu. Pod moim okiem zyskasz przestrzeń w szafie na ubrania, które lubisz i które Ci sprzyjają, a z zakupów już zawsze będziesz wracać zadowolona.

Lepsza wersja siebie

Chciałabyś, żeby ludzie patrząc na Ciebie myśleli „ta kobieta to ktoś komu warto się przyjrzeć?
Dzięki odkryciu Twojego osobistego stylu może to być Twoim udziałem…
Styl to znacznie więcej niż tylko ubranie. To samoświadomość, a oparty na niej strój sprawia, że czujemy się atrakcyjnie, swobodnie i pewnie.
Masz 7 sekund, żeby zrobić pierwsze dobre wrażenie.
Czas, żeby uwierzyć w swoje możliwości i skorzystać ze wsparcia.

Uwaga

Wszystkie działania podjęte w celu oceny stanu organizmu oraz przeprowadzone kuracje oczyszczające i regeneracyjne nie mogą zastąpić fachowej porady lekarza. Nie mogą też wpływać na samowolne odstawienie lub ograniczenie dawek leków zaordynowanych przez lekarza prowadzącego. Działania służące poprawie stanu organizmu przeprowadzone w naszym gabinecie są formą wspomagania organizmu i profilaktyki. Poprawa samopoczucia, która następuje w wyniku tych działań, może powodować konieczność zmniejszania dawek przyjmowanych leków farmakologicznych, ale TYLKO ZA ZGODĄ I POD KONTROLĄ LEKARZA PROWADZĄCEGO.

Chcesz umówić się na spotkanie?