Przepisy

Mój sposób na zdrowsze smaki i lepsze samopoczucie

Makowiec bez mąki
Makowiec bez mąki

Moje kolejne odkrycie – makowiec low carb, bez pieczenia! To, że makowiec nie jest pieczony jest bardzo istotne, ponieważ w trakcie podgrzewania tłuszczu dochodzi do jego utlenienia i powstaje wiele związków niekorzystnych dla naszego zdrowia!

czytaj dalej
Kurczak z mlekiem kokosowym
Kurczak z mlekiem kokosowym

Kurczak z mlekiem kokosowym – danie dla dbających o smak i linię 🙂 Do przygotowania tego dania możesz wykorzystać to, co masz w lodówce. Sprawdzą się praktycznie wszystkie warzywa, mrożonki też. Mleko kokosowe daje sytość na dłużej.

czytaj dalej
Pomidorowy sos kaukaski
Pomidorowy sos kaukaski

Pomidorowy sos kaukaski, to mój ulubiony dodatek do potraw. Lekko pikantny, mocno czosnkowy idealny do podkręcenia smaku.SKŁADNIKI Pomidory - 3 kg Marchew - 0,5 kg Jabłka - 0,5 kg Papryka - 0,5 kg Cebula - 0,5 kg Czosnek - 5 główek Ostra papryka chili – 4-7 szt. Olej...

czytaj dalej

Cześć

Jestem Małgorzata

Pomagam kobietom, które chcą wziąć życie w swoje ręce, robić coś inaczej niż zawsze, chcą poczuć się znowu dobrze, mieć więcej energii, wyglądać lepiej i wieść życie o jakim marzą, poprzez zmianę sposobu w jaki się ubierają oraz czym i jak karmią swoje ciało.

Jestem po to, aby zainspirować Cię nie tylko do zdrowego stylu życia, ale do akceptacji siebie, wiary we własne możliwości i od przypominania Ci, że jesteś wyjątkową osobą.

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco

.