Usługi

Przegląd szafy, zakupy, stylizacja.

Twoje ubrania

1. Zaproś mnie na przegląd szafy

Jeśli czujesz się przytłoczona, kiedy patrzysz na swoją szafę? Stajesz rano przed szafą i nie wiesz w co się ubrać? Szukasz odświeżenia stylu? To ta usługa jest dla Ciebie!
Zorganizowana i mniej skomplikowana garderoba pomoże pomóc Ci poczuć się spełnioną i pewną siebie.
Zakochaj się ponownie w swojej szafie.

Jak wygląda proces?

Celem jest szafa pełna rzeczy, które absolutnie kochasz, pasujących do Twojej osobowości, łatwa w nawigacji, z której bez wysiłku będziesz w stanie przygotować idealną stylizację. Dzięki temu nigdy nie staniesz przed szafą i nie będziesz się zastanawiasz, co na siebie założyć!

  • Zaczniemy od rozmowy telefonicznej i wypełnienia ankiety, która pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i cele związane z Twoim stylem. Potem odbędzie nasza pierwsza 90-minutowa konsultacja online w celu określenia jak chcesz wyglądać, w jakiego rodzaju ubiorze, dodatkach czujesz się komfortowo oraz określimy jaki jest Twój naturalny styl, osobowość, kształt ciała i typ kolorystyczny.
  • Nasza druga sesja może odbyć się online lub stacjonarnie i będzie trwała około 4-ch godzin. Przejrzymy ubrania w Twojej szafie, w tym buty i dodatki. Pomogę Ci wybrać co zatrzymać, przekazać lub sprzedać, po to aby w Twojej szafie zostały tylko ubrania, które lubisz i które Ci sprzyjają. Pokażę jak je łączyć, mieszać między sobą i uzupełniać akcesoriami.
  • Pod koniec sesji w Twojej szafie mogą znaleźć się luki więc stworzę listę pozycji, które możesz kupić w dogodnym dla Ciebie terminie.
Czy to jest dla Ciebie?

Ten pakiet jest idealny dla kogoś, kto szuka odświeżenia stylu.

Co zyskujesz po przeglądzie szafy?

• Codzienny, piękny wygląd
• Naturalny Styl, taki w którym czujesz się najlepiej
• Wizerunek spójny z tym, co czujesz w środku
• Porządek w szafie
• Nowe zestawy
• Brak porannego stresu
• Listę zakupów
• Pewność siebie

Cena usługi

W Warszawie lub online: 900 zł (za usługę w pozostałych miastach, należy doliczyć koszty dojazdu).

Czas wykonania usługi – do 5h.

Jeśli masz pytania napisz: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368.

Bezpłatna sesja wstępna

Umów się na bezpłatną sesję wstępną: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368.

Zakupy

2. Umów się na wspólne zakupy !

Szukasz odświeżenia stylu? Nie wiesz gdzie kupować? Nie wiesz jakie ubrania wybrać? Zaproś mnie na wspólne zakupy.
Nie masz czasu na chodzenie po sklepach? Nie martw się . Wybiorę dla Ciebie odpowiednie zestawy, które podkreślą Twoją sylwetkę, odzwierciedlą Twój unikalny stylu i będą dopasowane do Twojego stylu życia i budżetu lub zrobimy zakupy online.
Zakupy nie muszą być frustrujące ani przerażające.

Jak wygląda proces?
  • Zaczniemy od rozmowy telefonicznej i wypełnienia ankiety, która pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby, cele związane z Twoim stylem, możliwości budżetowe oraz zwyczaje zakupowe. Potem spotkamy się online na 90-minutowej sesji, na której porozmawiamy o tym co wypełniłaś w ankiecie, aby mieć pewność tego, co chcesz osiągnąć i jak chcesz wyglądać. Określimy jaki jest Twój naturalny styl, osobowość, kształt ciała i typ kolorystyczny, abyś wiedziała jakiego rodzaju ubrania i dodatki sprawią, że będziesz czuła się komfortowo w każdej sytuacji. Na koniec naszej sesji, na podstawie priorytetów zakupowych, utworzę plan/listę zakupów, z której będziemy korzystać podczas zakupów. Wstępnie wybiorę lokalne sklepy odpowiednie do Twojego stylu, potrzeb i budżetu.
  • Nasze kolejne spotkanie będzie czterogodzinnym czasem zakupów. Połączymy najlepsze elementy mody i stylu z tym co dyktuje Ci Twoje serce, aby pozostać wiernym Twojej unikalnej osobowości. Zadbam o to, aby wybrane przez nas elementy mogły tworzyć zestawy, pasowały do Twojego stylu i co najważniejsze, abyś czuła się w nich świetnie!
  • Podczas zakupów będziemy rozmawiać o Twoim stylu, typie sylwetki oraz sposobie podkreślenia Twoich atutów i zminimalizowania niepewności. Nauczę Cię, jak poprzez ubrania i dodatki stworzyć równowagę wizualną.

 

Czy to jest dla Ciebie?

Ten pakiet jest kogoś kto potrzebuje odświeżenia stylu, chce wznieść swój wizerunek na wyższy poziom, znaleźć stroje, które będą pasować do ich sylwetki i osobistego stylu lub dla osób, które chciałyby zobaczyć co u nich działa i dowiedzieć się, gdzie robić zakupy.

Co zyskujesz?
  • Wiedzę na temat swojej sylwetki i typu kolorystycznego
  • Spójny z Tobą wizerunek i świadomość swoich atutów
  • Umiejętność łączenia elementów w gotowe zestawy

 

Cena usługi

W Warszawie: 900 zł (za usługę w pozostałych miastach, należy doliczyć koszty dojazdu).

Czas wykonania usługi – do 4 h.

* * Nie jesteś zobowiązana do wydawania pieniędzy. Niektórzy klienci po prostu lubią zobaczyć, co działa u nich i dowiedzieć się, gdzie robić zakupy. Jeśli chcesz kupować przedmioty, serdecznie zapraszam, ale nie jest to wymagane. **

Jeśli masz pytania napisz: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368

Bezpłatna sesja wstępna

Umów się na bezpłatną sesję wstępną: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368.

 

Stylizacja

3. Poznaj swoją sylwetkę i naturalny styl  

Zrozumienie jaki jest Twój indywidualny styl pomoże Ci podejmować lepsze decyzje zakupowe ponieważ odkryjesz, dlaczego niektóre rzeczy lubisz, a inne nienawidzisz i jak te rzeczy w rzeczywistości wyrażają Twoje cechy osobowości.

Jak wygląda proces?

Wkrótce więcej informacji.

Czy to jest dla Ciebie?

Wkrótce więcej informacji.

Co zyskujesz?

Wkrótce więcej informacji.

Cena usługi

Wkrótce więcej informacji.

Bezpłatna sesja wstępna

Umów się na bezpłatną sesję wstępną: kontak@malgorzatanitka.pl lub zadzwoń 501 348 368.

Usługi

Więcej korzyści

Lepsze samopoczucie

Czy chciałabyś poczuć się znowu dobrze, mieć więcej energii, klarowny umysł i nie zajadać stresu słodyczami?
Jeśli tak, to poznaj szczegóły mojej oferty nawet jeśli każda wypróbowana przez Ciebie do tej pory dieta czy sposób życia okazały się wielkim rozczarowaniem. Organizm to skomplikowane laboratorium, a jedzenie jest najsilniejszym lekarstwem.

Lepsza wersja siebie

Chciałabyś, żeby ludzie patrząc na Ciebie myśleli „ta kobieta to ktoś komu warto się przyjrzeć?
Dzięki odkryciu Twojego osobistego stylu może to być Twoim udziałem…
Styl to znacznie więcej niż tylko ubranie. To samoświadomość, a oparty na niej strój sprawia, że czujemy się atrakcyjnie, swobodnie i pewnie.
Masz 7 sekund, żeby zrobić pierwsze dobre wrażenie.
Czas, żeby uwierzyć w swoje możliwości i skorzystać ze wsparcia.

Chcesz umówić się na spotkanie?