O mnie

Sięgam po więcej

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, miłośniczką naturalnych kosmetyków, trenerem i przedsiębiorcą. Pierwszą w Polsce psychodietetyczką, która jest jednocześnie Style Coachem™ (osobistą stylistką i life coachem w jednym). Kwalifikacje z zakresu Style Coachingu zdobywałam w prestiżowym Style Coaching Institute™ w Londynie, który ukończyłam z wyróżnieniem i międzynarodowym certyfikatem stowarzyszenia IASC™.
Pomagam w zmianie wizerunku zewnętrznego poprzez przemianę wewnętrzną oraz pokazanie własnej indywidualności poprzez styl, który jest wyrazem na zewnątrz tego, kim jesteśmy w środku.
Dzięki certyfikatowi Uniwersytetu SWPS i wiedzy zdobytej na psychodietetyce wspieram klientów w odzyskaniu kontroli nad jedzeniem, równowagi hormonalnej, emocjonalnej i energetycznej na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Ten holistyczny proces, pomaga odzyskać energię, pewność siebie i poczuć się wspaniale we własnej skórze.

Moja historia

Jak zaczynałam

Ubiór, fryzura, nasz wygląd zewnętrzny wiele o nas mówi, nawet jeśli nie zawsze jesteśmy tego świadomi. Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego co komunikujemy, do kogo, jak i w jakich sytuacjach – być świadomym siebie, wewnątrz i na zewnątrz.
Pozytywne zmiany w wyglądzie zewnętrznym traktuję jak katalizator do kolejnych pozytywnych zmian w pozostałych sferach życia, bo w dobrze dobranym stroju czujemy się lepiej, wspieramy poczucie wartości i zupełnie inaczej budujemy relacje z ludźmi.

 Uwielbiam długie spacery, kizombę i rozmowy przy filiżance włoskiego espresso. Kocham kulinarne wyzwania i dzielę się na moim blogu przepisami, które pomagają wygrać z nadmiernym apetytem, łagodzić stany zapalne i wzmocnić jelita.

Z pasją przekazuję wiedzę, by inspirować innych do działania, a moje proste przepisy sprawdzają się w każdej kuchni.

Moja historia

Punkt zwrotny

Wiele lat temu, gdy medycyna konwencjonalna zaprowadziła mnie w „kozi róg” zmuszona byłam sama szukać rozwiązań dla moich problemów zdrowotnych. Nie zgadzałam się ze stwierdzeniem „ten typ tak ma”, dlatego zgłębiałam wiedzę zarówno z zakresu żywienia, jak i psychologii. Zrozumiałam, że większość chorób, z którymi udajemy się do lekarza, to wynik odżywiania się martwymi jedzeniem, które nie zawiera wystarczającej ilości witamin, minerałów, enzymów czy błonnika. Zaburza to proces trawienia i myślenia, umożliwia przedostawanie się toksyn do krwi, jest przyczyną powstawania stanów zapalnych i zaburzeń we wszystkich obszarach naszego zdrowia. Nic nie działa w izolacji, a połączenie ciała i umysłu jest kluczem do zdrowia psychicznego i emocjonalnego. 

Prawie 20 lat zajęło mi opanowanie własnego zdrowia i dobrego samopoczucia. W tej transformacyjnej podróży udało mi się znaleźć swoją pasję i cel.

zmieniłam przyzwyczajenia żywieniowe, odzyskałam entuzjazm i figurę. Wiedzę akademicką połączyłam z osobistym doświadczeniem i teraz pokazuję innym, jak w prosty sposób mogą sobie pomóc i odzyskać siły witalne.Chciałabym wiedzieć to, co wiem teraz 20 lat temu!

Kładę nacisk na równowagę kwasowo-zasadową organizmu, oczyszczanie na poziomie komórkowym oraz korzyści wynikające ze spożywania produktów nieprzetworzonych.
Szczególną uwagę poświęcam czynnikom psychologicznym i znaczeniu sfery emocjonalnej. Zmianę nawyków wspieram technikami terapii ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania). Wiedzę na ten temat zdobywałam u samego twórcy terapii Kelly Wilsona. Jestem członkiem ACBS ( Association for Contextual Behavioral Science).

Nie układam diet, na których trudno wytrwać.

To nie brak silnej woli jest przeszkodą do zmiany, ale przekonanie, że to właśnie siła woli stanowi klucz do zmiany. Trzeba poznać czynniki, które wpływają na nasze wybory i wiedzieć jak pokonać „pułapki myślenia”. To, jak śpimy, jak się odżywiamy, jak jesteśmy aktywni ruchowo, czym zajmujemy swoje myśli ma ogromny wpływ na życiową równowagę, a utrwalone schematy myślenia zmuszają nas do popełniania tych samych błędów. Wiem, że samo chcieć nie wystarczy.

Moja firma

Nie zaczynałam wczoraj, wiem co robię

Na swoim 30-letnim koncie zawodowym mam wiele doświadczeń biznesowych dzięki nim mogłam doskonalić swoje kompetencje trenerskie, managerskie i przywódcze. Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej – kierunków Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Marketingu Międzynarodowego. Przez wiele lat zarządzałam sprzedażą w szwajcarskiej firmie farmaceutycznej Solco Basel oraz współpracowałam z zagranicznymi firmami farmaceutycznymi tworząc i realizując strategie wprowadzania produktów na rynek polski. Dziś we własnym sklepie internetowym www.PerfectMe.pl oferuje skrupulatnie wybrane produkty o udokumentowanej jakości i skuteczności, spełniające kryteria zdrowego stylu życia, a wśród nich znajduje się suplement – Proszek Zasadowy BASE Plus, którego recepturę opracowałam ponad 10 lat temu.

Oprócz konsultacji indywidualnych prowadzę warsztaty, treningi i szkolenia.

Współpracuję 

  • Z klubami fitness
  • Poradniami dietetycznymi
  • Gabinetami kosmetycznymi
  • Klubami dla mam

Jeśli jesteś gotowa pokazać się jako najlepsza wersja siebie, nadszedł czas, aby skontaktować się i rozpocząć własną podróż już dziś.

Masz pytania? Skontaktuj się