O mnie

Sięgam po więcej

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, miłośniczką naturalnych kosmetyków, trenerem i przedsiębiorcą. Pierwszą w Polsce psychodietetyczką, która jest jednocześnie Style Coachem™ (osobistą stylistką i life coachem w jednym). Kwalifikacje z zakresu Style Coachingu zdobywałam w prestiżowym Style Coaching Institute™ w Londynie, który ukończyłam z wyróżnieniem i międzynarodowym certyfikatem stowarzyszenia IASC™.
Pomagam w zmianie wizerunku zewnętrznego poprzez przemianę wewnętrzną oraz pokazanie własnej indywidualności poprzez styl, który jest wyrazem na zewnątrz tego, kim jesteśmy w środku.
Dzięki certyfikatowi Uniwersytetu SWPS i wiedzy zdobytej na psychodietetyce wspieram klientów w odzyskaniu kontroli nad jedzeniem, równowagi hormonalnej, emocjonalnej i energetycznej na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Ten holistyczny proces, pomaga odzyskać energię, pewność siebie i poczuć się wspaniale we własnej skórze.

Moja historia

Jak zaczynałam

Wiele lat temu, gdy medycyna konwencjonalna zaprowadziła mnie w „kozi róg” zmuszona byłam sama szukać rozwiązań dla moich problemów zdrowotnych. Nie zgadzałam się ze stwierdzeniem „ten typ tak ma”, dlatego zgłębiałam wiedzę zarówno z zakresu żywienia, jak i psychologii. Zrozumiałam, że większość chorób, z którymi udajemy się do lekarza, to wynik nieodpowiedniego stylu życia, a odżywianie się jedzeniem, które nie zawiera wystarczającej ilości witamin, minerałów, enzymów czy błonnika zaburza proces trawienia i myślenia, umożliwia przedostawanie się toksyn do krwi, jest przyczyną powstawania stanów zapalnych i zaburzeń we wszystkich obszarach naszego zdrowia. Zrozumiałam także, że jesteśmy całością i nic nie działa w izolacji, a połączenie ciała i umysłu jest kluczem do zdrowia psychicznego i emocjonalnego. 

 

 Uwielbiam długie spacery, kizombę i rozmowy przy filiżance włoskiego espresso. Kocham kulinarne wyzwania i dzielę się na moim blogu przepisami, które pomagają wygrać z nadmiernym apetytem, łagodzić stany zapalne i wzmocnić jelita.

Z pasją przekazuję wiedzę, by inspirować innych do działania, a moje proste przepisy sprawdzają się w każdej kuchni.

Moja historia

Punkt zwrotny

W trudnym czasie zmiany stylu życia osobiście odczułam jak pozytywne zmiany w wyglądzie zewnętrznym (ubiór, fryzura, postawa) wpływają na wewnętrzny obraz siebie, na to jak myślimy, czujemy, co robimy i jakie osiągamy rezultaty.

Możemy traktować ubranie jako próżność, fanaberię, ale ja traktuję je jako narzędzie do tego aby się wzmocnić i katalizator do kolejnych pozytywnych zmian w pozostałych sferach życia.  W dobrze dobranym stroju czujemy się lepiej, wspieramy poczucie pewności siebie, a nasza motywacja do pozostania na wytyczonej drodze jest znacznie wyższa. Dlatego w pracy z kobietami łącze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie psychodietetyki ze style coachingiem.

Moja rewitalizacja od wewnątrz na zewnątrz trwała wiele lat. W tej transformacyjnej podróży udało mi się znaleźć swoją pasję i cel.

 

zmieniłam przyzwyczajenia żywieniowe, odzyskałam entuzjazm i figurę.

Teraz dzielę się Wiedzą i osobistym doświadczeniem, aby inne kobiety miały krótszą drogę do odzyskania sił witalnych i atrakcyjnego wyglądu.

Chciałabym wiedzieć to, co wiem teraz 20 lat temu!

Kładę nacisk na równowagę kwasowo-zasadową organizmu, oczyszczanie na poziomie komórkowym oraz korzyści wynikające ze spożywania produktów nieprzetworzonych.
Szczególną uwagę poświęcam czynnikom psychologicznym i znaczeniu sfery emocjonalnej. Zmianę nawyków wspieram technikami terapii ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania). Wiedzę na ten temat zdobywałam u samego twórcy terapii Kelly Wilsona. Jestem członkiem ACBS ( Association for Contextual Behavioral Science).

Nie układam jadłospisów i nie “przebieram” kobiet!

Wierzę w zmianę małymi krokami, moc jedzenia i transformacyjną moc ubrań.

Nie wystarczy chcieć! Trzeba zacząć działać, poznać siebie, docenić swoje ciało, poznać czynniki, które wpływają na nasze wybory i nauczyć się pokonywać „pułapki myślenia”, a pomożesz Twojemu umysłowi myśleć o sobie inaczej, podniesiesz swoje emocje, dodasz wiary w siebie, mocy i motywacji, żeby nie zbaczać z wybranego kursu nawet wtedy, gdy zdrowie pozostawia wiele do życzenia.

To nie brak silnej woli jest przeszkodą do zmiany, ale przekonanie, że to właśnie siła woli stanowi klucz do zmiany.

.

Moja firma

Nie zaczynałam wczoraj, wiem co robię

Na swoim 30-letnim koncie zawodowym mam wiele doświadczeń biznesowych dzięki nim mogłam doskonalić swoje kompetencje trenerskie, managerskie i przywódcze. Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej – kierunków Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Marketingu Międzynarodowego. Przez wiele lat zarządzałam sprzedażą w szwajcarskiej firmie farmaceutycznej Solco Basel oraz współpracowałam z zagranicznymi firmami farmaceutycznymi tworząc i realizując strategie wprowadzania produktów na rynek polski. Dziś we własnym sklepie internetowym www.PerfectMe.pl oferuje skrupulatnie wybrane produkty o udokumentowanej jakości i skuteczności, spełniające kryteria zdrowego stylu życia, a wśród nich znajduje się suplement – Proszek Zasadowy BASE Plus, którego recepturę opracowałam ponad 10 lat temu.

Oprócz konsultacji indywidualnych prowadzę warsztaty, treningi i szkolenia.

Współpracuję 

  • Z klubami fitness
  • Poradniami dietetycznymi
  • Gabinetami kosmetycznymi
  • Klubami dla mam

Jeśli jesteś gotowa pokazać się jako najlepsza wersja siebie, nadszedł czas, aby skontaktować się i rozpocząć własną podróż już dziś.

Masz pytania? Skontaktuj się