Małgorzata Nitka

przedsiębiorca, praktyk, trener

Cześć!
Jest mi bardzo miło, że czytasz tę stronę. Chciałabym cię przekonać, że warto walczyć o siebie, szukać własnych dróg i wykorzystywać swój potencjał. Czujesz się zmęczona, nie masz energii do działania? Trudno Ci się skupić? Nie wiesz, w którą stronę pójść? Zostać na etacie czy rozwijać własny biznes?

Wiem co to znaczy. Też tak miałam.

Małgorzata Nitka

Moja historia

Wiele lat temu, gdy medycyna konwencjonalna zaprowadziła mnie w „kozi róg” zmuszona byłam sama szukać rozwiązań dla moich problemów zdrowotnych. Nie zgadzałam się ze stwierdzeniem „ten typ tak ma”, dlatego zgłębiałam wiedzę zarówno z zakresu żywienia, jak i psychologii. Zrozumiałam, że większość chorób, z którymi udajemy się do lekarza, to wynik odżywiania się martwymi jedzeniem, które nie zawiera wystarczającej ilości witamin, minerałów, enzymów czy błonnika. Zaburza to proces trawienia, umożliwia przedostawanie się toksyn do krwi i jest przyczyną powstawania stanów zapalnych w naszym organizmie.

Jak tego dokonałam?

Zmieniłam przyzwyczajenia żywieniowe

Odzyskałam entuzjazm i figurę

Teraz pokazuję innym, jak w prosty sposób mogą sobie pomóc i odzyskać siły witalne.

Bo wierzę, że każdy może to zrobić.

Patrzę na człowieka w sposób holistyczny – na „duszę i ciało”. Kładę nacisk na równowagę kwasowo-zasadową organizmu, oczyszczanie na poziomie komórkowym oraz korzyści wynikające ze spożywania produktów nieprzetwarzanych.

Szczególną uwagę poświęcam czynnikom psychologicznym i znaczeniu sfery emocjonalnej. Zmianę nawyków żywieniowych wspieram technikami terapii ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania). Wiedzę na temat terapii ACT zdobywałam u samego twórcy terapii Kelly Wilsona. Jestem członkiem ACBS ( Association for Contextual Behavioral Science).

Nie układam diet, na których trudno wytrwać.

To nie brak silnej woli jest przeszkodą do zmiany, ale przekonanie, że to właśnie siła woli stanowi klucz do zmiany. Wiem, że chcieć nie wystarczy. Trzeba wiedzieć jak pokonać „pułapki myślenia”. Nauczyć się narzędzi, żeby konsekwentnie wprowadzać zmiany w życie. Wtedy zmiana jest możliwa. „Włącz myślenie wyszczuplające” czy „Gotuj z głową” to hasła promujące mój autorski „Program Równowagi Ciała i Duszy – PerfecMe”.

Na swoim 30-letnim koncie zawodowym mam wiele doświadczeń biznesowych.

dzięki nim mogłam doskonalić swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej – kierunków Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketingu Miedzynarodowego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie ukończyłam Psychodietetykę. Przez prawie 15 lat zarządzałam sprzedażą w szwajcarskiej firmie farmaceutycznej Solco Basel, pomagałam zagranicznym firmom skutecznie wprowadzać na nasz rynek produkty farmaceutyczne, byłam redaktorem naczelnym gazetki „Apteka dla Każdego”.

Dziś wykorzystuję doświadczenie biznesowe i wiedzę zdrowotną, do propagowania zdrowego stylu życia, wspierania innych w pracy nad „lepszą wersją siebie” oraz pomagam w rozwoju biznesu w branży wellness.

Oprócz konsultacji indywidualnych  prowadzę warsztaty,  treningi i szkolenia

Współpracuję

  • Z klubami fitness
  • Poradniami dietetycznymi
  • Gabinetami kosmetycznymi
  • Klubami dla mam

Opracowałam

  • Formułę suplementu diety BASE Plus, pomagającego w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej, którego jestem producentem i dystrybutorem
  • W moim sklepie internetowym www.PerfectMe.pl oferuje skrupulatnie wybrane produkty o udokumentowanej jakości i skuteczności, spełniające kryteria zdrowego stylu życia.
  • Z sukcesem buduję jeden z efektywniejszych zespołów w globalnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży wellness.

Prywatnie jestem babcią czteroletniego Leona, dla którego jestem dostępna wtedy, gdy mnie potrzebuje.

Uwielbiam długie spacery, kizombę i rozmowy z ludźmi. Choć nie jestem weganką, z przyjemnością komponuję przepisy oparte na warzywach i owocach. Kocham kulinarne wyzwania i dziele się nimi na moim blogu. Znajduje zdrowe zamienniki dla cukru, mięsa i mleka. Z pasją przekazuję wiedzę, by inspirować innych do działania. Bazując na doświadczeniu moim i moich klientów mogę to robić lepiej. Pomaganie innym daje mi ogromną satysfakcję i możliwość realizacji własnych marzeń, jakimi są podróże do egzotycznych krajów. Nie martwię się też o swoją emeryturę.

Małgorzata Nitka

Jesteś gotowy zacząć coś nowego?

Pomogę Ci uwolnić swój potencjał, odnaleźć i zbudować własną drogę.

Kontakt